HRVATSKA BEZ POLUFINALA Balić: Cijeli turnir se tražimo; Gobac: Ne može Ivano raditi što hoće (FOTO)

23. siječnja 2011. - 20:44

Rukometaši Hrvatske poraženi su u drugom kolu druge faze Svjetskog prvenstva od domaćina Švedske sa 29:25 čime su izgubili sve izglede za ulazak u polufinale i borbu za medalje.

Podsjetimo, ključno je biti u prvih sedam zbog plasmana na Olimpijske igre u Londonu.

U utorak u 18.15 sati igramo protiv Poljske koja je večeras sa 28:27 pobijedila Srbiju. Danska je bila uvjerljiva protiv Argentine (31:24).

Na kraju ipak veliki pad. Na kraju ćemo ipak sa tribina gledati borbe za medalje. A bili smo blizu u susretu sa Šveđanima, barem u prvom dijelu. Ali kao da smo kopirali susret sa Dancima.

Prvo poluvrijeme, opet unatoč slabijem doprinosu vratara, smo bili u igri. Držali egal sve do 26. minute i rezultata 11:11. Sjostrand je već tada bio jedna od većih prepreka našem napadu, ali smo ...

24. travanj 2024 15:19