Drama Hrvatske i Srbije završila bez pobjednika (FOTO)

19. siječnja 2011. - 20:39

Kakva drama, kakav triler. Kakvu je šansu propustio Domagoj Duvnjak dvije minute prije kraja kada je krenuo sam prema vrataru Staniću, bacio se i svom snagom pogodio – vratnicu. Srbi su svoj napad odigrali loše Rnić je napravio prekršaj u napadu, a onda zadnja minuta i zadnji napad. Dugo smo tražili šansu, ali nismo pronašli rješenje i prolazak prema vrataru Staniću i na kraju nam je bod veliki ko' kuća. Balić je šutirao Stanić dotakao loptu koja je od stative završila u gol-autu.

Inače nismo igrali nešto posebno dobro, dapače  Srbija je stalno bila ta koja je imala rezultatski plus. Vratari nam nisu briljirali, a kada su Srbi u 51. minuti stigli do dva razlike (21:23), te to opet imali u 56. minuti (22:24) činilo se da je sve gotovo. Ipak prvaci su pokazali svoj karakte...
26. travanj 2024 22:37