StoryEditorOCM
ForumBJEŽAO GODINU DANA, A ONDA GA HRVATSKI SUD VELIKODUŠNO PUSTIO

Prvo jutro na slobodi: Todorić otišao na šišanje kod svog Nene, a usput u parku nahranio golubove

Piše Jutarnji.hr
21. studenog 2018. - 15:33
todoric_sisanje5-211118

 

Posrnuli šef Agrokora Ivica Todorić u utorak navečer pušten je iz Remetinca nakon što je za njegovu jamčevinu uplaćena sudu svota od 7,5 milijuna kuna.

Svoj prvi dan na slobodi Todorić je, javlja Jutarnji list, iskoristio za odlazak u svoj omiljeni frizerski salon, a ondje je bio i Ivica Mudrinić.

Ivica Mudrinic poželio je dobar dan i dobrodošlicu Ivici Todoricu kod frizera Nene.

 

Također, kao što je to i prije običavao, Todorić je u obližnjem parkiću hranio golubove.

Kao da ništa nije bilo...

 

Novinari RTL-a pitali su ga koji su mu sljedeći potezi na što je kazao kako je na redu . "Ja sam uvijek spreman za ", poručio je Todorić te dodao kako ćemo  o kojoj govori uskoro svi moći vidjeti.

A ta akcija mogla bi biti politički angažman.

''Za jamčevinu mi je pomoglo jako puno ljudi, sami su se javljali. Nije fer da sad govorim, sve će se znati. Osvojit ću vlast i pokrenuti Hrvatsku na pravi način, idem na izbore, rekao je Todorić za 24sata.

Podsjetimo, iako je Županijski sud u utorak odlučio pustiti  Todorića na slobodu nakon uplate 7,5 milijuna kuna bivši šef Agrokora ne smije napuštati područje Grada Zagreb bez dopuštenja suda.

27. travanj 2024 19:54