Svi mi iz Osijeka i Slavonije iz sveg srca navijamo za Split da dobije (izgradi) novu bolnicu, jer svi mi liječnici i medicinske sestre želimo zbog naših pacijenata raditi u što boljim uvjetima. Naravno, i svima drugima, kojima to treba diljem Hrvatske, želimo da izgrade nove bolnice – rekao nam je to doc. dr. sc. Krunoslav Šego, poznati hrvatski kardiokirurg i već dvije godine ravnatelj KBC-a Osijek.
Kao što se zna, uskoro, kako kaže dr. Šego, za nekih godinu dana, trebala bi početi izgradnja nove osječke bolnice, koja bi prema projekcijama trajala četiri godine. Dakle, bila bi dovršena negdje 2031. godine, a to bi bilo 14 godina otkad se ozbiljnije krenulo u taj projekt. Sredstva je osigurala Vlada RH.
– Radi se o jako dugom procesu, a ideja za izgradnju nove bolnice u O...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....