PREMIUM Hrvatska NEMA ČEKANJA Evo što čeka Splićane. Ravnatelj osječkog KBC-a o gradnji nove bolnice, koga je potrebno angažirati, što napraviti... Piše Ivica MarkovićSvi mi iz Osijeka i Slavonije iz sveg srca navijamo za Split da dobije (izgradi) novu bolnicu, jer svi mi liječnici i medicinske sestre želimo zbog naših pacijenata raditi u što boljim uvjetima. Naravno, i svima drugima, kojima to treba diljem Hrvatske, želimo da izgrade nove bolnice – rekao nam je to doc. dr. sc. Krunoslav Šego, poznati hrvatski kardiokirurg i već dvije godine ravnatelj KBC-a Osijek. Kao što se zna, uskoro, kako ...