Verona Igora Tudora zatvorila Atalanti put prema Europi, Roma u sudačkoj nadoknadi uzela bod Napoliju

18. travnja 2022. - 23:42

Nogometaši Verone, koje vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, u posljednjem su dvoboju 33. kola talijanskog prvenstva kao gosti svladali Atalantu u Bergamu sa 2-1 (1-0).

Svoju bolju igru u prvom poluvremenu gosti iz Verone okrunili su pogotkom Ceccherinija (45+2) u drugoj minuti nadoknade vremena, da bi početkom nastavka udvostručili prednost uz priličnu dozu sreće jer se lopta nakon obrane Mussa odbila u Koopmeinersa (55-ag), a od njega u mrežu. Do kraja susreta je Scalvini (82) svojim prvim pogotkom u karijeri uspio tek ublažiti poraz Atalante.

Boško Šutalo igrao je za Vweronu od 31. minute, dok je Mario Pašalić ušao u igru za Atalantu tek u 86. minuti.

Verona je sada deveta sa 48 bodova, tri manje od osme Atalante.

U prvoj utakmici igranoj u ponedjeljak Napoli i Roma su igrali...

26. travanj 2024 07:22