Strani nogomet‘mršavi‘ remi

Urugvaj i Južna Koreja odigrali susret bez pogodaka, nijedna reprezentacija nije uputila udarac u okvir gola

24. studenog 2022. - 15:58

U susetu 1. kola skupine H Svjetskog nogometnog prvenstva Urugvaj i Južna Koreja su na stadionu Education City igrali 0-0.

Tijekom čitavog susreta niti jedan sastav nije uputio udarac u okvir gola iako su Urugvajci u dva navrata tresli vratnicu.

Korejci su življe krenuli u susret, ali osim posjeda lopte nisu stvorili nekakve probleme dovbro postavljenoj urugvajskoj obrani.

Prvi su ipak zaprijetili Urugvajci, u 19. minuti Gimenez je uputio dugu loptu iz svoje zadnje linije, Valverde se je domogao između dva stopera Koreje, ali pucao je preko vrata. Tri minute potom uslijedilo je ubacivanje s desne strane u kazneni prostor Južne Koreje, no nitko od urugvajskih napadača nije dobro reagirao.

Odličnu priliku za vodstvo Južna Koeja je imala u 34. minuti kada je Na odlično poslao loptu u src...

01. svibanj 2024 02:45