Roma velikim preokretom u završnici došla do pobjede nad Salernitanom, Napoli i Atalanta poraženi

10. travnja 2022. - 21:23

Sve do 81. minute nogometaši Salernitane su vodili 1-0 na Olimpicu protiv Rome u dvoboju 32. kola talijanske Serie A. No, Roma je na kraju ipak pobijedila s 2-1.

Na asistenciju legendarnog Riberyja gol za 1-0 gostiju postigao je Radovanović u 22. minuti. I sve do same završnice posljednja momčad na ljestvici je vodila, ali na kraju je ipak ostala bez ičega.

U 81. minuti je sjajan pogodak postigao Carles Perez koji je s 20 metara krajnje precizno naciljao suparničku mrežu, dok je potpuni preokret uslijedio u 85. kada je Smalling, nakon prekida, pogodio za 2-1.

Roma je opet preskočila gradskog rivala Lazio te je peta na ljestvici, dok je situacija Salernitane sve kompliciranija. Klub iz Salerna ima šest bodova manje od najbliže Venezije i Genoe.

Podsjetimo kako su ranije veliki kiks...

28. travanj 2024 00:04