Kramarić spasio Hoffenheim blamaže u njemačkom Kupu

9. kolovoza 2021. - 22:35

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić s dva je pogotka pomogao svom Hoffenheimu da u utakmici prvog kruga njemačkog Kupa svlada trećeligaša Viktoriju iz Koelna s 3-2, ali tek u produžetku.

U prvoj službenoj utakmici Hoffenheima u novoj sezoni Kramarić je ponio kapetansku vrpcu i u 27. minuti donio vodstvo svojoj momčadi precizno izvedenim udarcem s bijele točke. Domaćin je izjednačio u 33. minuti pogotkom Handlea, a do kraja osnovnog dijela utakmice promjene rezultata nije bilo.

Hoffenheim je u produžetku poveo već u 94. minuti pogotkom Izraelca Dabbura, da bi Viktoria izjednačila u 102. minuti golom Gregera. Konačnih 3-2 postavio je Kramarić svojim drugim pogotkom u 108. minuti.

U nedjelju je trećeligaš Mannheim s 2-0 pobijedio frankfurtski Eintracht, a Wolfsb...

26. travanj 2024 16:02