Hrvatski reprezentativac zvijezda dana na otvaranju Bundeslige: zabio tri gola i upisao se u povijest kluba!

Piše M. Bi.
24. kolovoza 2024. - 19:23

Kakav nastup Andreja Kramarića! Hrvatski nogometni reprezentativac apsolutna je zvijezda dana na otvaranju sezone u Bundesligi nakon što je s tri gola potopio Holstein Kiel (3:2).

Kramarić je zabio sva tri gola za svoj Hoffenheim i tako nastavio fenomenalan niz još od kraja prošle sezone u Njemačkoj. Postao je prvi igrač u povijesti kluba koji je zabio ili asistrirao u osam uzastopnih utakmice Budeslige.

Nevjerojatan niz započeo je još početkom travnja, u 1:4 porazu protiv Mainza, a kako sada stvari stoje, 33-godišnji hrvatski napadač bi ovaj rekord mogao još "podebljati".

Inače, protiv novajlije u ligi Krama je prvi pogodak postigao već u šestoj minuti iz jedanaesterca, drugi pred kraj prvog poluvremena za vodstvo od 2:0, a treći na tri minute prije kraja utakmice.

Hat-trick... lijepo otvaranje sezone za hrvatskog reprezentativca.