Strani nogometpogledajte video

Bivši trener Crvene zvezde izgubio kontrolu nakon utakmice: nasrnuo je na suca, jedva su ga uspjeli spriječiti da se ne obračuna s njim

Piše Goran Čičin-Mašansker/SN
3. listopada 2022. - 10:32

U Iranu je u nedjelju odigrana prvenstvena utakmica 7. kola nogometnog prvenstva u kojoj je Esteghlal na gostovanju svladao Gol Gohar rezultatom 1:2.

Poveli su gosti pogotkom Mohebija u 29. minuti, izjednačio je Tikdari u 53., da bi u osmoj minuti sudačke nadoknade Yamga iz kaznenog udarca osigurao sva tri boda gostujućoj momčadi - pišu Sportske novosti.

Esteghlal je na ljestvici drugi s 14 osvojenih bodova, koliko ima i vodeći Persepolis, dok je Gol Gohar četvrti s dva boda manje.

Utakmica je imala neobičan završetak. Gostujući trener Ricardo Sa Pinto, koji je u karijeri vodio niz klubova u Portugalu i ostalim dijelovima Europe, između ostalog Sporting, Crvenu zvezdu, Standard Liege, varšavsku Legiju i Vasco da Gamu, nakon susreta je izgubio kontrolu.