KošarkaCedevita - Šibenik 111:104

Šibenik prokockao pobjedu kod Cedevite

14. travnja 2008. - 00:43

Šibenik je novu pobjedu prokockao nekoliko minuta prije kraja, kada je do tada solidna obrana popustila.

U drugoj četvrtini Zagrepčani su konstantno imali prednost sve do minut i pol prije kraja, kada je Tomeljak sa četiri uzastopna koša poravnao rezultat na 47:47. U posljednjih 10 sekundi Drezga je pogodio iz dvije kontre i na odmor odveo Šibenik sa +7.

Šibenčani su na pola trećeg dijela imali i 12 razlike koje je tricom postavio Maleš. Ipak, u zadnjem dijelu Cedevita je nakon pet minuta igre došla do prednosti 92:91, ali je već u sljedećem napadu vodstvo Šibenčanima tricom vratio Tomeljak, a potom Petković još jednom povećao vodstvo.

Cedevita se vrlo brzo vratila u vodstvo mini serijom od 7:0. Minutu i 25 prije kraja na semaforu je bilo okruglih 100:100.