Cedevita ostala bez izgleda za TOP 16

6. prosinca 2012. - 21:22
U susretu devetog kola C skupine Eurolige košarkaši Cedevite su u Košarkaškom centru Dražen Petrović izgubili od aktualnog prvaka Europe grčkog Olympiakosa 62:84 i ostali bez izgleda za plasman u TOP 16.

Cedevita je odlično otvorila utakmicu, vodila je 9:2, no Grci su se brzo vratili i na koncu prve četvrtine imali su tri koša viška (21:18). Domaćin je i u drugoj dionici zadržao rezultatski priključak pa se na veliki odmor otišlo prednošću gostiju 40:37. Nažalost, u trećoj četvrtini uslijedio je slom hrvatskog sastava. Europski prvak je ubacio u brzinu više i taj dio igre je dobio 24:11. Posljednji period igre bio je tek odrađivanje posla.

Najefikasniji igrači u redovima Cedevite bili su Vlado Ilievski sa 14 koševa i Bracey Wright sa 11 koševa. Predrag Šuput je dodao...
02. svibanj 2024 22:18