HajdukPobjeda za kraj

Kako su igrali? U Hajduku dobri Erceg, Ohandza, Vlašić i Pešić, a i Mujan je bio upadljiv

7. srpnja 2017. - 22:04
hajduk_iasi68-210716

Rano je Hajduk poveo, igrala se osma minuta, Ohandza je idealno uposlio Ercega koji je stigao u priliku sa sedam metara i nije  je propustio – 0:1.

U 12., pa odmah zatim i u 19. minuti opet je Erceg akter, najprije je u driblingu došao u dobru poziciju, ali mu je lopta pobjegla, a potom je njegov šut sa desetak metara bio neprecizan.

Mreža Krškog tresla se u 21. minuti, opet Erceg, na dodavanje Ohandze, ali je poentirao iz ofsajda, mahao je pomoćnik Jože Barkovič.

I onda Vlašić, s dvadesetak metara, precizno u donji desni kut, to ni dva Zalokara ne bi stigla – 0:2.

Krško je došlo do Stipice, zaslužan je Mujan, dodao Gatariću, šut se od Bosančića odbio u korner.
U 36. puca Erceg pokraj gola, pa u 37. opet Erceg, Zalokar se odupire. I Saidu je poništen pogodak u 45., ne da pom...

16. travanj 2024 14:31