Hajdukdalmatinski derbi

Hajduk minimalno slavio protiv Šibenika i došao do prve ovosezonske pobjede u prvenstvu

Piše A.J.
1. kolovoza 2021. - 20:52

Hajduk je pobijedio Šibenik 1:0 i došao do prve ovosezonske pobjede u prvenstvu.

Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Samuel Eduok u 27. minuti.

U prvom poluvremenu Bijeli su dominirali te su mogli otići na odmor i s većom prednosti. Iako su se gosti prvi našli u izglednoj šansi u 9. minuti, najbolju priliku na utakmici imao je Eduok u 41. minuti. Lovrencsics je poslao nisku loptu s desne strane, ona je došla do Eduoka koji je bio sam na pet metara, ali Nigerijac je pogodio gredu.

Šibenik se u drugom dijelu konsolidirao, a Bijeli su bili sve bezopasniji kako se utakmica primicala kraju. U posljednjim minutama gosti su napadali, a Bijeli se branili, no rezultat se nije mijenjao.

Hajduku sada slijedi gostovanje kod Gorice, dok Šibenik gostuje u Koprivnici kod Slaven Belupa.