Hajduksve na jednom mjestu

Pogledajte tijek događaja Jadranskog derbija i ključne trenutke s njega

Piše PSD
9. ožujka 2020. - 07:58

Hajduk je jučer poražen na Rujevici od Rijeke te na taj način izgubio drugo mjesto.

Tudorovi izabranici nisu se mogli nositi s motiviranim i energičnijim domaćinima od prve minute i Rožmanova momčad došla je do zaslužene pobjede koja je mogla biti i veća od 2:0 da nije bilo raspoloženog Posavca na golu Bijelih.

U interaktivnom prikazu možete vidjeti sve najvažnije trenutke utakmice slijedom kako su se događali.

Prvu veliku priliku na utakmici stvorila je Rijeka u 25. minuti. Bijeli su izgubili loptu, a igrači Rijeke izveli brzu kontru. Čolak se sjurio po desnoj strani i sjajno pronašao Gorgona koji s otprilike sedam metara pogađa gredu. U nastavku akcije lopta dolazi do Halilovića koji se izvlači na desnu stranu i gađa bliži kut Posavca, ali vratar Hajduka njegov pokušaj br...

13. travanj 2024 08:57