Hajdukpitamo vas

ANKETA Tko su bili najbolji igrači Hajduka u porazu od Villarreala?

Piše SPORT SD
19. kolovoza 2022. - 10:06

Hajduk je sinoć u Valenciji izgubio od Villarreala 4:2 u prvom susretu play-offa Konferencijske lige.

Bijeli su poveli u 2. minuti preko Stipe Biuka, koji je iskoristio sjajnu asistenciju Marka Livaje, ali su se domaćini ubrzo konsolidirali i u nešto više od 30 minuta zabili četiri pogotka.

Mrežu Hajduka načeo je Jose Luis Morales u 14. minuti, a pet minuta kasnije Livaja je poslao loptu glavom u svoju mrežu dok je pokušavao očistiti jedan ubačaj iz slobodnog udarca. Morales je u 36. minuti svojim drugim pogotkom na susretu povećao vodstvo na 3:1, a Gerard Moreno je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela nakon kontre poentirao za 4:1.

Drugo poluvrijeme bilo je poprilično mirno, a Bijeli su uspjeli smanjiti u 85. minuti s bijele točke, nakon što je Aissa Mandi laktom raskrvario glav...

02. lipanj 2024 00:51