Inter pomeo Sampdoriju s 4:0, dobra igra Kovačića

13. travnja 2014. - 20:22
Iznimno efikasno bilo je nedjeljno poslijepodne u Serie A gdje je u pet utakmica postignuto čak 27 pogodaka. Najviše ih je bilo u Veroni gdje je Fiorentina svladala istoimenog domaćina s 5-3.

Inter je prekinuo niz od tri uzastopna remija uvjerljivim i kvalitetnim nastupom u Genovi gdje je bio bolji od Sampdorije s visokih 4-0. Walter Mazzarri postavio je Matea Kovačića u početnih 11, a hrvatski reprezentativac dobro je odradio 80 minuta nakon čega ga je zamijenio Diego Milito.

Inter je poveo već u 13. minuti golom Icardija, a domaćin je vrlo brzo stigao u priliku za poravnanje. U 18. minuti Ranocchia je skrivio kazneni udarac, no Handanovič brani pokušaj Maxija Lopeza i svojom već 15. obranom s 11 metara u talijanskoj karijeri drži Inter u vodstvu. Dvije minute kasnije domaćin je u...
03. svibanj 2024 01:35