Domaći nogometeuropska liga

Dinamo podbacio u Londonu, blistao Kane, a Livaković spašavao modre od težeg poraza

Piše Toni Bilić
11. ožujka 2021. - 22:59

Dinamo je poražen u prvom susretu osmine finala Europske lige, Tottenham je u Londonu bio bolji s 2:0. Dvostruki strijelac za momčad Josea Mourinha, koji je na teren poslao gotovo sve najjače adute, bio je engleski reprezentativac Harry Kane.

‘Modri‘ su se protiv velikog protivnika dobro držali do 25. minute, kada je Tottenham poveo iz svoje prve izglednije prilike. Lamela se prošetao kroz Dinamovu obranu i pogodio stativu udarcem s 12 metara, lopta se odbila do Kanea koji je iz blizine zabio u praznu mrežu.

Premda su domaći ‘spursi‘ nastavili pritiskati i nakon gola, uzvratio je Dinamo šest minuta nakon primljenoga pogotka, Petković je pucao s 18 metara, ali Lloris je bez većih problema obranio. Do poluvremena se rezultat nije mijenjao, a u nastavku je Tottenham nastavio s domi...

31. svibanj 2024 19:12