Nakon što su građani Splita Ivici Puljku "skuhali" pašta (Š)utu, bez pašte i nakon što je na izborima za gradonačelnika pobijedio Tomislav Šuta, najvažnije išćekivanje vezano uz gradsku vlast je formiranje Gradskog vijeća (GV).
Kako je najavljano, konstituirajuća sjednica Gradskog vijeća sazvana je za petak, a ako se to ne dogodi, u Splitu će doći do moguće krize vlasti, što nikome ne odgovara, a najmanje građanima Splita, pa bi u tom slučaju moglo doći i do novih izbora za ovo predstavničko tijelo.
- Gradsko vijeće će biti formirano i kandidat za novog predsjednik će biti Igor Stanišić iz Hrvatske Građanske stranke (HGS) koji je već u jednom mandatu obavljao vrlo odgovorno tu funkciju. Ne samo da je bio najmlađi predsjednik Gradskog vijeća, već svi kažu da j...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....