Strani nogometvelemajstorski

Remek-djelo bivšeg igrača Hajduka! Pogledajte što je napravio za veliku pobjedu u Ligi prvaka

Piše Sport SD
2. kolovoza 2023. - 20:26

Pravo malo remek-djelo izveo je bivši hajdukovac Fran Tudor koji trenutno igra za poljski Rakow.

U uzvratnoj utakmici kvalifikacija za Ligu prvaka protiv azerskog Qarabağa postigao je važan, a ujedno i spektakularan pogodak za 1:0 u 52. minuti.

Budući da je prvi dvoboj završio pobjedom Rakowa 3:2, Tudor je ovim pogotkom poveo svoju momčad prema 3. prekolu LP-a.

Rođeni Zagrepčanin koji je na Poljudu proveo četiri godine (2015-2019) majstorski se riješio dvojice čuvara i potom silovitim udarcem pogodio same rašlje.

Nadu je Qarabağu donio albanski napadač Redon Xhixha golom u 60. minuti, no za više od toga nisu imali snage.

Tudor je igrao do 82. minute kada ga je zamijenio Deian Sorescu.

Rakow će idućeg tjedna u 3. pretkolu igrati protiv ciparskog prvaka Arisa iz Limassola.

09. svibanj 2024 11:53