Piše Ivica Gjergja
25. studenog 2017. - 19:56
anog

KAMEN - Zadar 1:2

IVANBEGOVINA - Igralište NK Kamena. Gledatelja 100. Sudac: Toni Bešker. pomoćnici: Soldić i Kalinić. Strijelci: 0:1 Anić (3), 1:1 Banić (37), 1:2 Jurić (73).

KAMEN: Vojnović, Brkan , Tolić, Bradarić, Ćalušić, Peko (od 65.Perković-Šantar), Banić, Mandarić, Kilić, Norac-Kevo. Trener: Mario Kujunđić.

ZADAR: K. Jrjević, Pranić, Tokić, Župan, Anić (od 72. Verunica), Rončević, J. Jurjević, Jurić, Jerbić, Torbarina (od 85. Viduka), Sarić. Trener: Vjeran Simunić.

Iako je Kamen domaćinska momčad, Zadrani se ni jednog trenutka nisu osjećali kao gost, dapače, krenuli su ofanzivno i već u trećoj minuti Josip Anić je dobro tukao, a lopta je odskočila, prevarila domaćeg vratara i ušla u gol.

Nakon toga u 19. minuti Dragan Župan je lijepo uposlio Josipa Jurjevića koji puca i promašuje. Ponovo je Zadar aktivan u 20., 22. i 34. minuti kada su imali polu prigode, ali bez rezultata.

Kako obično biva - kad ne daš, onda primiš primiš. Karlo Jurjević je primio gol u 37. minuti, a strijelac za poravnanje domaćina bio je Banić. U 60. minuti Jurić je centrirao, Jerbić tukao no nema gola, kao Anić u 63. minuti i stativa Pranjića u 73. minuti.

U istoj minuti je Kristijan Jurić iz slobodnog udarca tukao iz daleka i lopta je odsjela u golu za pobjedu.

28. travanj 2024 08:20