SportRK ZADAR 1954

Rukometaši Zadra svladali ekipu iz Crikvenice i upisali sedmu prvenstvenu pobjedu

Piše RK Zadar
15. ožujka 2021. - 13:05

15. kolo 1. HRL Jug

RK "ZADAR 1954" - RK "MORNAR DRAMALJ - CRIKVENICA" 33:23

U 15. kolu 1. HRL Jug rukometaši Zadra upisali su sedmu prvenstvenu pobjedu svladavši ekipu iz Crikvenice rezultatom 33:23.

Utakmica je bila izjednačena prvih 20 minuta nakon čega Zadar radi seriju 5:0 za vodstvo od 15:8.

Na poluvrijeme se odlazi sa rezultatom 18:13.

U drugo poluvrijeme Zadar kreće sa 2 pogotka za velikih plus 7 i stečenu prednost održava do kraja utakmice.

U redovima Zadra najbolji strijelac kapetan Matija Merhar sa 8 golova, a pratili su ga Dino Bukva sa 7 i Tiziano Merhar sa 6 golova.

Zadar je u tri odigrane utakmice drugog dijela prvenstva osvojio 5 bodova što im je donijelo skok na ljestvici te se sada nalaze na šestom mjestu uz bod i utakmicu utakmicu manje od petoplasiranog "Balić&Metličić".

Iduće kolo donosi gostovanje u Metkoviću.

01. lipanj 2024 12:37