SportTREĆA NL JUG- 19 KOLO

Primorac se s Parka Mladeži vraća s jednim bodom! U srazu sa Splitom igrali su neodlučeno

Piše I. Gjergja
11. ožujka 2023. - 18:56

SPLIT – PRIMORAC 1:1 (0:1)

SPLIT – Igralište Park mladeži. Sudac: Zdravko Kuran (Metković).

Strijelci:0:1 Okochukwe (40), 1:1 Andrić (50-11m).

SPLIT: Vojnović, Grabovac, Čović, Baić, Andrić, Elezović, Tarabarić, Šolić, Gale, Shala, Perković. Još su igrali: Vušković, Matković, Sučić, Radan, Mamić. Trener: Ivan Čaić.

PRIMORAC: Stojanov, Manodaw, Torbarina, Kulaš, Bitunjac, Vodopija, Nakić, Lazarevski, Pavlović, Okechukwu, Jurišić. Još su igrali: Kadija, Novosel, Skybinskyi. Trener: Mirko Labrović.

Primorac je išao u Split odigrati dobru utakmicu i doma se vratiti makar s jednim bodom. U tome su igrači trenera Mirka Labrovića uspjeli. Prvi su došli do vodstva u 40. minuti kada je nakon lijepe akcije gotovo cijelog napadačkog reda Okochukwu bio najsabraniji i u 40 minuti zabio za 1:0. Imali su igru gosti, no u 50 minuti napravili su bespotreban faul u kaznenom prostoru i Split je poravnao na 1:1, a taj se rezultat nije mijenjao do kraja utakmice.

27. travanj 2024 13:03