Primorac poveo preko Nakića, Buljat izjednačio za Zadar

ZADAR – Igralište Stanovi. Sudac Ivan Vukančić. Pomoćnici: Agačić i Čačić.

ZADAR – PRIMORAC 1:1

Strijelci: 0:1 Nakić (20), 1:1 Buljat (35-11m).

ZADAR: Pinčić, Buljat, Iveljić, Bugarija, Banović, Begonja, Zdrilić, Vukdinović, Kurtin, Delija, Erstić. Još su igrali: Šarić, Djeveljekaj, K. Šestan. Trener: Želimir Terkeš.

PRIMORAC: Stonaov, Lazarevski, Ninčević, Musa, Klopp, Birkić, Nakić, Majić, Lokin, Bajić, Bitunjac. Još su igrali: Viduka, Bezinović, Kuman, Kadija. Trener: Krešimir Sunara.

Borbena, zanimljiva utakmica u kojoj su i jedna i druga momčad iskazale zavidno znanje.

Sve do 20. minute bila je ravnopravna igra, kada gosti preuzimaju dominaciju. Musa s lijeve strane iskosa ubacuje loptu na drugu stativu gdje je čeka Nakić i pored obrane domaćih zabija za 0:1.

Nije se dugo čekalo poravnanje kada je Begonja u 35. minuti bio oboren u kaznenom prostoru Primorca, sudac Vukančić pokazao je na bijelu točku, a siguran realizator bio je Jurica Buljat.

Na kraju se vidjelo da je to bio i konačna rezultat. Zabilježili smo da su gosti dva puta dobro ugrijali dlanove vratara Pinčića, oba puta Majić, a domaćini su nekoliko puta bili na domaku povećanja rezultata.

Treneri oba sastava dali su prigodu svima igračima koji su im bili na raspolaganju.

02. lipanj 2024 05:27