SportTREĆA LIGA JUG

Primorac i Zagora odigrali neodlučeno u Biogradu

Piše I. Gjergja
17. travnja 2021. - 18:42

BIOGRAD – Igralište Kazimir i Silvio. Bez gledatelja. Sudac: Mario Jadrijević (Sinj) 6,5.

PRIMORAC – ZAGORA 2:2(1:2).

Strijelci: 1:0 Brkić (11), 1:1 Božić (32), 1:2 Božić (37), 2:2 Lazarevski (86).

Najbolji igrač: Luka Božić (Zagora).

PRIMORAC: Stojanov 7 , Brkić 5,5 , Ješe 6 , Vodopija 5 , Klopp 5 , Lazarevski 5,5 , De Angelis 5 (od 72. Flifla -), Reza 5 (od 67. Birkić-), Pranić 5 (od 80. Labus-), Okechukwu 5 , Jurišić 5 (od 80. Kevin-).

ZAGORA: Vukić 6,5, Abramović 6 , Petranić 6 , Rajčić 6,5 , Rodić 6 (od 57. Sablić-), Župan 7,5 , Čaleta 6,5 , Bitunjac 6,5 , Barada 6 , Božić 7,5 (od 77. Lukić-), Krajina 6.

Domaći igrači su na početku imali dvije lijepe prigode u 6. i 8. minuti kada su Reza i Vodipija tukli, no, neprecizno.

U 11. minuti vispreni Ivan Brkić je, ne oklijevajući, sa vrha kaznenog prostora tukao i pogodio za 1:0.

I dalje nastavljaju igrači Primorca s akcijama pa su brzu kontru izveli u 20. minuti, a prigode su imali prvo Vodopija pa Okechukwu, lopte su otišle u van igrališta.

U 32. minuti Krajina je probio lijevi bok, uposlio Božića koji sa sedam osam metara matira vratara Stojanova za 1:1.

Za samo pet minuta domaći su doživjeli „šok“, bespotrebno su stali, a akciju je vodio gostujući igrač Luka Božić. I on je lijepim udarcem po drugi put savladao Stojanova.

Trsili su se domaćini, do poluvremena se okušao Lazarevski, tukao iz slobodnog udarca, ali je prebacio vratnicu. U početku drugog dijela bacili su sve snage u napad domaći igrači, a onda je u 55. minuti Vodopija slabo tukao kazneni udarac, a vratar Vukić ga je obranio.

Nakon toga igra se obostrano na sredini igrališta sa pokojom akcijom. Gostujuće akcije bolje, a onda je iznenada povukao domaći stroj u 86. minuti, lopta se odbila do Lazervskog koji postiže poravnanje za 2:2.

28. travanj 2024 19:51