Sport‘LIŠANE 2023.‘

Mlada ekipa Čiste Velike napravila pravo iznenađenje i ‘počistila‘ jednog od favorita!

Piše Marko Ledenko - Mane
25. kolovoza 2023. - 09:47

Od početka turnira četiri utakmice završene su na šesterce, pa turnir postaje sve zanimljiviji, kvalitetniji i neizvjesniji. Mlada ekipa Čiste Velike napravila je pravo iznenađenje i ‘počistila‘ jednog od favorita - poznatu ekipu Restoran Argola West Ham. Čista Velika od prve minute krenula je žestoko, napadački i nije respektirala moćnog protivnika. Brzo je povela 1:0, no to nije zbunilo ‘engleze‘ koji su preko Perića brzo poravnali rezultat.

U nastavku utakmice Čista Velika je držala visok ritam i zasluženo pobijedila 4:1. Odličnu utakmicu do zadnjeg sučevog zvižduka odigrali su Rupe i Udruga studenata BIK. Rupe su do zadnje minute imale vodstvo 1: 0, ali doslovce u zadnjim sekundama Martin Čirjak poravnao je na 1: 1.

U ruletu šesteraca Rupe su zasluženo prošle u četvrtfinale. Piramatovci su neočekivano i lako pobijedili domaćina Lišane 3: 0. Al Flos je do zadnjih pet minuta utakmice imao vodstvo 2:0, stvaro bezbroj šansi, diktirao igru i jednostavno se ‘poigravao‘ s Kukurinom. Kukurin se u posljednjih pet minuta utakmice digao ‘iz pepela‘ i poravnao rezultat na 2: 2.

U ruletu šesteraca Kukurin je bio uspješniji i bacio u očaj svog protivnika. Popay je tijekom cijele utakmice bio premoćan protivnik i ‘uvalio‘ Torcidi Vodice šest komada.

U tijeku je završnica osmina finala i gledatelji s nestrpljenjem čekaju kvalitetne utakmice četvrtfinala.

Školsko igralište. Gledatelja: 300. Suci: Darijo Jarmanović i Franjo Bačić

ČISTA VELIKA - RESTORAN ARGOL WEST HAM 4: 1