Sport"SALONA OPEN"

Judo klub Zadar nakon uspješnog nastupa u Solinu: Matuliću zlato, Vrkiću srebro!

Piše I. Gjergja
29. svibnja 2023. - 18:10

U organizaciji Judo kluba „Solina“, proteklog vikenda održan je 22 po redu Međunarodni judo turnir „ Salona open“ na kojem je nastupio 463 natjecatelja iz 47 klubova.

Judo klub Zadar je na ovome natjecanju, predvođeni trenerom Antom Zankijem, nastupio sa šest mlađih kadeta i kadetkinja koji su ukupno osvojili jednu zlatnu i jednu srebrenu medalju.

Tako je u kategoriji mlađih kadeta preko 81 kilogram Kimi Matulović nanizao četiri pobjede i osvojio zlatno odličje, dok je Ivan Vrkić, u kategoriji do 73 kilograma sa dvije pobjede i jednim porazom osvojio srebreno odličje.

Pored njih nastupili su još Vučić Matej, Tudorović Duje, Marin Roko i Rumora Luce, koji su ovaj put ostali bez plasmana no sa jednim dobrim iskustvom, koje će im sigurno je koristiti u sljedećeim nastupima.

23. svibanj 2024 11:25