SportKAKVA SENZACIJA U MOSKVI! RUSIJA NA PENALE IZBACILA ŠPANJOLSKU S PRVENSTVA!

Ako Hrvatska prođe u četvrtfinale, igrat će protiv domaćina!

Piše Zadarski.hr
1. srpnja 2018. - 20:51
rusi slavlje

akva utakmica, kakva drama do samog kraja. Rusija je napravila još jednu senzaciju i u ruletu jedanaesteraca izbacila Španjolsku sa Svjetskog prvenstva!, izvještavaju Sportske novosti. Nakon prvih 90 minuta i produžetaka Moskva je slavila velikih 1:1, a kad je junak Akinfejev obranio dva penala španjolskim zvijezdama počelo je veliko slavlje. Hrvatska će, ako prođe Dansku, u četvrtfinalu igrati protiv domaćina sljedeće subote u Sočiju.

ŠPANJOLSKA - RUSIJA (Ignašević 11' ag. / Dzjuba 41' p.) 1:1 (4:5)

ŠPANJOLSKA: De Gea - Nacho, Pique, Ramos, Alba - Koke, Asensio, Silva, Isco, Busquets - Costa

RUSIJA: Akinfejev - Fernandes, Kutepov, Ignašević, Žirkov - Zobnin, Kuzjaev - Samedov, Golovin, Kudriašov - Dzjuba

-----------------------------------

KRAJ UTAKMICE!

Iago Aspas puca po sredini gola i čudesni Akinfejev brani njegov udarac! Rusija ide u četvrtfinale!

4:5 Pogađa i Denis Čerišev! Španjolska sad ne smije promašiti.

4:4 Sergio Ramos je siguran, a Akinfejev odlazi na krivu stranu.

3:4 Golovin puca snažno po sredini, lopta prolazi ispod De Gee!

Prikaži sliku na TwitteruPrikaži sliku na Twitteru

3:3 Koke je loše izveo jedanaesterac i Akinfejev brani!

3:3 Ignašević također sigurno pogađa, De Gea odlazi na krivu stranu.

3:2 Pique pogađa, a Akinfejev opet odlazi u drugu stranu.

2:2 Smolov s mjesta, bez zaleta, pogađa! De Gea je bio na toj lopti, ali nije uspio skinuti.

2:1 Iniesta sigurno i mirno pogađa! Akinfejev je otišao u drugu stranu.

KRAJ SLUŽBENOGA DIJELA UTAKMICE! JEDANAESTERCI ĆE ODLUČITI POBJEDNIKA!

120'+1' - Rodrigo je iz okreta pucao s vrha kaznenog prostora, ali nevjerojatni Akinfejev sjajno čita igru i brani i ovaj pokušaj!

117' - Pojačava se kiša uoči potencijalnih jedanaesteraca. Neočekivani rasplet događaja u Moskvi!

Match summary:

1. Spain make 300 passes
2. Spain try to make a dangerous pass forwards
3. Russia get the ball and try to counter quickly
4. Bad pass from Russia goes out of bounds or to a Spanish player
5. Go back to step 1

Me ha parecido que el era un señor interesante y SI mi sentido no me ha engañado!
Bjorn @MonicaPV7 @KCarringtonFox @CDexterColby

115' - Skočili su svi Španjolci i traže jedanaesterac jer je nakon jednog ubačaja u duelu s ruskim braničima pao Jordi Alba! Nizozemski sudac Björn Kuipers konzultirao se s pomoćnicima koji su utvrdili da - jedanaesterca nema!

113' - Stalno traju napadi Španjolaca, Isco je izvrsno ubacio u šesnaesterac, lopta se odbila do Piquea čiji udarac uspijevaju blokirati Rusi.

So kopped a ticket outside from a guy from Ville-St-Laurent. Couldn’t make it up. This place has just erupted. PK to Russia.

109' - KAKVA PRILIKA ZA ŠPANJOLCE! Rodrigo se sjajnom minijaturom oslobodio čuvara, prošao kao brzi vlak desnom stranom i snažno pucao prema golu. Nevjerojatni Akinfejev opet brani, lopta se odbija do Carvajala, ali njegov udarac odlazi preko grede!

107' - Jordi Alba je poslao oštru loptu prema Iniesti koji s vrha šesnaesterca lijevom nogom puca prema golu, ali od ruskog bloka lopta opet odlazi u ruke Akinfejeva.

FIFA World Cup ?✔@FIFAWorldCup

Those passing stats, though... ? not yet passed into submission, however!

KRAJ PRVOGA PRODUŽETKA!

105'+1' - Koke je ubacio u peterac, Pique je bio na lopti, ali fenomenalni Akinfejev suvereno vlada svojim šesnaestercem.

104' - I Španjolci koriste četvrtu zamjenu. Hierro vadi Asensija, a priliku dobiva Rodrigo, napadač Valencije.

100' - Asensio je uputio opasan udarac s vrha šesnaesterca, ali Akinfejev je i ovoga puta odlično postavljen i hvata loptu bez problema.

beIN SPORTS✔@beINSPORTS

Sub No. 4 for

⬅️ Kuziaev
➡️ Erokhin

That's the first time the new regulations for an extra substitution have been used at a

97' - Prema novim pravilima, dopuštena je još jedna izmjena u produžecima. Prvi to koristi ruski izbornik Stanislav Čerčesov i vadi iz igre Kuzjaeva, a uvodi Aleksandra Erokhina.