StoryEditorOCM
ForumISPOVIJEST ISKUSNE PROSTITUTKE

'Nisam znala ni oralno zadovoljiti muškarca, a kao eskort sam proputovala svijet. Šteta što ne mogu reći obitelji kako mi dobro ide'

Piše Zadarski.hr
5. siječnja 2018. - 22:14
1440x620_1515161174profimedia-0042496642

Kad sam počela raditi kao eskort, bila sam praktički djevica – prije toga seksala sam se samo tri puta. Žalosno je da sam toliko toga u seksu prvi put napravila s klijentima. Čak sam i orgazam prvi put doživjela s klijentom, otkrila je iskusna prostitutka Lucy u kolumni za Vice, a prenosi portal 100posto.

'Najstarijim poslom na svijetu' počela se baviti kao tinejdžerica, a nakon šest godina je prestala, kad se zaljubila. Kaže kako je vjerovala da se nikad više neće vratiti na tu scenu, no opet je počela nakon višegodišnje pauze. Danas radi još jedan posao kao freelancerica, no većinu prihoda dobiva seksom.

Vrbovali je za eskort na tramvajskoj stanici

„Odrasla sam u malom gradu u Engleskoj i s 13 godina sam 'skrenula na krivi put'. Puno sam tulumarila i drogirala se, nekad sam drogu uzimala i u školi“, kaže Lucy, koja je sa 17 godina s društvom otputovala u Amsterdam. Radila je kao dadilja i živjela kod obitelji čije je dijete čuvala, uspješno skrivajući da često drogirana tulumari po cijele noći i vrati se u kuću malo prije doručka. Nakon nekoliko mjeseci – tad je već bila navršila 18 godina - u gradu joj se dogodio susret koji joj je promijenio život.

„Stajala sam na stanici i čekala tramvaj kad je naišao skupi automobil u kojem su sjedili muškarac i žena i gledali me. Točno se sjećam što sam imala na sebi, iako je otad prošlo više od 20 godina: vrećaste hlače, majicu na pruge i tenisice. Moja duga smeđa kosa bila je puštena s razdjeljkom po sredini. Muškarac je izašao iz auta, prišao mi i rekao kako izgledam baš cool, kao netko tko paše u bilo koji grad na svijetu. Pitao me koliko zarađujem i rekao da mu se javim ako želim imati više novca“, prisjetila se Lucy. Muškarac joj je, uz posjetnicu, odmah dao i 100 guldena, koliko je tada zarađivala na tjedan radeći kao dadilja.

Ukrala je komplet rublja kako bi mogla doći prvoj mušteriji

Nazvala ga je istog dana i došla na sastanak u hotelu sa ženom koja je vodila eskort agenciju. „Ona je bila najglamuroznija žena koju sam ikad vidjela. Imala je divne nokte i bila je stvarno lijepa. Rekla mi je da je i ona radila kao eskort dok se nije zaljubila u svog svodnika, a otad mu pomaže voditi agenciju“, opisuje Lucy. Voditeljica agencije savjetovala ju je kako treba voditi sastanke s klijentima: doći mu u sobu u nekom lijepom kompletu donjeg rublja i prvo predložiti da se zajedno okupaju.

Lucy je ukrala roblje u trgovini i otišla se naći s prvom mušterijom – mladim Englezom koji je uzeo sobu u jeftinom prenoćištu kraj željezničkog kolodvora. Poslušala je šefičin savjet i predložila mu da se okupaju, no kupaonica je bila minijaturna, u kadu su jedva stali i atmosfera je bila više smiješna nego seksi. Kaže kako se ne sjeća detalja svog prvog plaćenog seksa, a čim su završili, po nju je došao automobil s vozačem da je odvede novoj mušteriji.

„Tako sam otišla iz tog hotela u drugi hotel, pa još jedan, pa još jedan, sve dok vani nije svanulo. Tad još nisam znala da mogu prekinuti kad želim, pa sam tek ujutro bojažljivo pitala vozača smijem li kući, a on me odvezao. Osjećala sam se slomljeno, ali zaradila sam pravo bogatstvo za svoje tadašnje pojmove“, opisala je prostitutka koja je danas i aktivistica za prava radnika u seksualnoj industriji.

'Na početku nisam znala oralno zadovoljiti muškarca, klijenti su se žalili'

Ističe kako mnoge prostitutke govore o osjećaju 'prelaženja granice' nakon što su prvi put dobile novac za seks. Jednom kad to napravite, nema povratka, kažu. U društvu ste obilježeni do kraja života.

„Na početku sam bila užasna eskortica. Žalili su se na mene, ali nije me bilo briga. Doslovno nisam znala kako oralno zadovoljiti muškarca i bila sam jako nesigurna u vezi svog tijela. U današnje vrijeme, uz sve moguće forume i online recenzije, ja ne bih izdržala ni pet minuta u tom poslu. Sjećam se kako sam spavala s jednim klijentom dok sam imala menstruaciju, a kako tada nisam znala ništa o vaginalnim spužvama, bilo je krvi svuda po plahtama. Klijent je rekao kako očito nisam dugo u poslu“, prisjeća se Lucy.

Unatoč tome kao prostitutka je obišla svijet. Kaže kako je radila i u Londonu, New Orleansu, Sydneyu…

Upoznala je muškarca u kojeg se zaljubila i ostavila prostituciju jer je njemu to smetalo, no to nije bila sretna veza. Kaže kako ju je zlostavljao te da su se drogirali crackom i krijumčarili marihuanu i pilule iz Južne Afrike.

'Bila sam konobarica i to je preteško, osmosatne smjene su pravo mučenje'

S 26 godina zaposlila se kao konobarica u baru, ali taj posao bio joj je pretežak. Osmosatne smjene bile su joj, kaže, pravo mučenje. Kad je prekinula s dečkom nakon četiri godine nije se planirala vratiti starom poslu, no nakon susreta sa bivšim kolegicama odlučila je pokušati još jednom.

„Imam problema s mentalnim zdravljem i regularni poslovi meni su preteški. U seksualnoj industriji ne radi se puno, a ako se i naradite, možete si uzeti dva tjedna pauze. Ja ovaj posao ne vidim kao negativnu stvar, ali moram lagati ljudima što radim. Najteže mi je lagati ljubavnim partnerima, tad stvarno mislim kako imam mračnu tajnu. Čak i sada, kad dobivam puno zadovoljstva od svog posla i ponosna sam kako mi dobro ide, ja to ne mogu reći svojoj obitelji. To me jako frustrira“, ističe iskusna prostitutka. 

26. travanj 2024 17:02