Društvenim mrežama kruži objava muškarca koji se snimio kako bježi iz visoke zgrade nakon potresa magnitude 7,1 koji je pogodio Venezuelu. Čovjek se snimio kako silazi stubištem, a na svakom katu posljedice potresa su sve ekstremnije.
Najveće posljedice su u prizemlju, u kojem se čuje voda iz uništenih cijevi, a cigle i ostaci urušenih zidova su posvuda. Jeziva snimka izazvala je brojne komentare na društvenim mrežama pa su tako gledatelji komentirali: "Ovo je prestrašno. Zamisli da si starija osoba koja živi na višim katovima", "Mislim da sam zaboravio disati gledajući video", "Svaka čast inženjerima, pravo je čudo da je stubište netaknuto", "Ovo je kao scena iz horora, osjećam njegovu paniku".
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....