Čak 137 tornada poharalo je šest država SAD-a, a prema posljednjim podacima pritom je poginulo 290 osoba, dok ih se oko 150 smatra nestalima.
Materijalna šteta se još utvrđuje, a očekuje se da će i dalje rasti i broj mrtvih.
U udarima tornada najgore je stradala Alabama, gdje je poginulo najmanje 210 ljudi.
Nacionalni ured za ocean i atmosferu izvjestio je kako su ovo bili najgori udari tornada od 1974. godine, kada je poginulo 315 osoba.
Materijalna šteta se još utvrđuje, a očekuje se da će i dalje rasti i broj mrtvih.
U udarima tornada najgore je stradala Alabama, gdje je poginulo najmanje 210 ljudi.
Nacionalni ured za ocean i atmosferu izvjestio je kako su ovo bili najgori udari tornada od 1974. godine, kada je poginulo 315 osoba.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....