Sramoćenje predsjednika Srbije, Aleksandra Vučića, dosegnulo je novu razinu. Toliko je sve otišlo daleko da predsjednik više ne smije izgovoriti ni ime velikana sporta i Srbije kao što je Novak Đoković., piše Nova.rs.
Nakon debakla skupa ‘Ne damo Srbiju‘ koji je organiziran u Beogradu, Vučić je odlučio pohvaliti se pismima podrške dan kasnije, kako od starijih ljudi, tako i od djece.
Posebno mu se svidjela poruka jednog dječaka koji je pokušao objasniti zašto voli Srbiju. Ipak, sigurno nije očekivao da će predsjednik Srbije promijeniti riječi njegovog pisma i da će po tko zna koji put besmisleno lagati narod Srbije.
- Dobar dan, da se predstavim. Ja sa...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....