Slučaj je doista nevjerojatan.
Viktor Šimunić raskrinkao je mito i korupciju u Hrvatskom skijaškom savezu. Zbog upornosti mladoga gradonačelnika Oroslavlja pao je alfa i omega domaće skijaške organizacije Vedran Pavlek. Sumnja se da je pronevjerio najmanje 30 milijuna eura financijskih sredstava Hrvatskoga skijaškoga saveza. U vrijeme kada je obiteljima mladih i perspektivnih skijaša i skijašica tvrdio da savez za njihove pripreme novca – nema.
Šimunić nije tu stao. Javno je upozoravao da HSS nije jedini sportski savez u kojem se mulja s državnim parama. Poput kule od karata počele su se urušavati ustaljene muljatorske sheme i u drugim nacionalnim savezima. Među ostalima, i u naizgled pitoresknom savezu za obaranje ruke. Ukupno zamračeni novac višestruko je prelazio iznos od...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....