StoryEditorOCM
Hrvatskao svemu pomalo

Milanović bijesan zbog presude Sauchi: ‘Dabogda vašoj djeci tako sudili, jeste sretni? Posjetit ću ga u zatvoru‘

Piše Vijesti SD
30. ožujka 2023. - 14:37

Zoran Milanović sudjelovao je na obilježavanju Dana Istarskog statuta u Poreču, nakon čega je stao pred novinare, piše Dnevnik.hr.

Komentirao je hrvatsku donaciju helikoptera Ukrajini, rekavši da je to u redu, a dotakao se i dokapitalizacije HEP-a.

"To je državna firma. HEP je ušao u ogromne gubitke. Treba ih nekako sanirati. Uvijek se na kraju računi moraju platiti. Nema besplatnog ručka", rekao je.  

Komentirao je i odbacivanje vještačenja u slučaju Agrokor. Kazao je da od početka nije bio dobro odrađen posao. 

"To je bila obična seljačka hajka. Što se dogodilo u ovih šest godina? Zbog nemara, hohštapleraja, idiotizma, ovakvi slučajevi propadaju", komentirao je rad DORH-a.  

"To je sve skupa zavjera. kako bi s Todorića kojem je oduzeta firma strpa u zatvor", dodao je.

"Staljinizam na steroidima. Ne smije se zinut protiv DORH-a. Taj zakon hitno treba izbrisati", kazao je o Zakonu o državnom odvjetništvu.

"Takvu zaštitu nije imao ni jedan apsolutni monarh", dodao je.  

O Draženu Jeliniću rekao je da ga se progoni. 

"To je naprosto ku*vin pir..", komentirao je.

"Dabogda vama tako sudili", rekao je o svom bivšem suradniku Tomislavu Sauchi koji je dobio tri godine zatvora u slučaju Dnevnice.

"Dabogda vašoj djeci, dabogda i njima tako sudili. Evo, Saucha ide u zatvor. Sretni? Prošlo je tjedan dana. I nitko me ništa nije pitao. Ja tvrdim, ja ću ga prvi posjetiti u zatvoru", dodao je.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. lipanj 2023 11:52