Riječki ugostitelj Nenad Jerković (54) pušten je na slobodu nakon dvotjednog boravka u riječkom zatvoru u kojem se našao zbog sumnji da je posjedovao devet grama kokaina namijenjenih za daljnju prodaju.
Policajci su drogu pronašli pri pretresu njegova BMW-a, a ubrzo je u samom centru Rijeke izvršen i pretres kafića Ferrari kojeg ima u najmu od Grada Rijeke.
Dva dana kasnije kafić je zapečaćen, a istovremeno je pritvoren i drugi riječki ugostitelj Amer Smailbegović kojeg je Jerković naveo kao osobu od koje je kupio kokain i to, kako je rekao, isključivo za osobnu upotrebu.
Nakon što su saslušani svjedoci obojica su pušteni iz pritvora i u daljnjem će se postupku braniti sa slobode.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....