StoryEditorOCM

Špernoga se ne smatra se krivim za dvostruko ubojstvo šogora i šogorice te pokušaj ubojstva bivše supruge

Piše PSD.
17. lipnja 2013. - 18:30
Jakob Špernoga (58), kojemu je u ponedjeljak na Županijskom sudu u Osijeku počelo suđenje za ubojstvo bivših šogora i šogorice te pokušaj ubojstva svoje bivše supruge Jasmine Mišković Špernoga (34), ne osjeća se krivim za ova teška kaznena djela.

Izjavio je tako na početku suđenja na koje je došao odjeven u majicu s likom Gospe i natpisom „Međugorje.“ Podsjetimo, Špernoga je 23. prosinca prošle godine u Belišću ubio Jasmininog brata Miloša Ognjenovića (47) i sestru Danicu Ognjenović (45) ispalivši u njih više hitaca iz pištolja, dok je Jasminu na isti način teško ranio.

Dogodilo se to dva dana nakon što mu je izrečena sudska zabrana prilaska bivšoj supruzi i uvjetna kazna zatvora od šest mjeseci.

Živjeli su zajedno od 2011. Godine, nakon što su se u...
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
11. lipanj 2026 03:11