
Jedanaest godina nakon jednog od najtežih obračuna između navijačkih skupina, pravosuđe je stavilo točku na slučaj sukoba između Bad Blue Boysa i Torcide 16. travnja 2014. na autocesti A1 kod čvora Otočac.
Županijski sud u Bjelovaru ovih je dana potvrdio oslobađajuću presudu za posljednju četvoricu – S. K., T. O., V. R. i I. L. – od ukupno 76 optuženih navijača. Odlukom je odbijena žalba Općinskog državnog odvjetništva u Gospiću koje je tražilo novo suđenje tvrdeći da činjenično stanje nije bilo potpuno i pravilno utvrđeno.
Sukob se dogodio oko 14 sati, dok su navijači putovali na nogometne susrete u Splitu i Zagrebu. U žestokom obračunu, dvije su osobe teško ozlijeđene – jedna s otvorenom ranom glave, a druga, maloljetnik, sa slomljenom šakom.
Tijeko...
Komentari (0)
Komentiraj