Kod zgrade u kojoj živi vojnik Matija M. (29), osumnjičen za likvidaciju Andreje K. i Marijana C., u garaži na zagrebačkom Markuševcu, i u kojoj se jutros odvilo uhicenje, i dalje je policija. Čuvaju motor specifičnih detalja kako bi ga odveli na vještačenje i povezali s mozaikom zločina.
Jer sumnja se da je upravo taj motor sredstvo kojim se ubojica dovezao u ulicu Črna voda i nakon ubojstva pobjegao. Susjedi su šokirani. Čuli su da netko govori rano jutros: ‘Dobar dan, policija‘, piše Jutarnji list.
Kako doznaje Jutarnji, Matija M. ne stanuje s roditeljima u stanu već u susjednom, ali u istom ulazu, kao podstanar, a pričali smo i s njegovom majkom.
- Ništa ne znam. Ja sam mu majka. Samo su došli po njega i odveli ga, rekla je uplakana žena.
Na upit je li možda...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....