U Stobreču je u petak ujutro oko 4.15 došlo do sukoba u kojem je život izgubio 23-godišnji Ivan Mate Blažević zvani Blato iz Splita.
Njega je, sumnja se, u kafiću "Reket" kraj teniskih terena na ulazu u Stobreč nakon verbalnog, a potom i fizičkog sukoba jednim ubodom nožem u srce usmrtio N. G. J., koji je nakon toga pobjegao.
Stravična večer u Stobreču: nožem u prsa ubijen 23-godišnji mladić koji je osuđen za napad na Bruna Marića
'Proputovao je cijelu Europu zbog Hajduka, radio je kako bi platio sudske troškove': evo što o ubijenom Ivanu Mati Blaževiću govore njegovi prijatelji i poznanici
Policija za njim još uvijek traga, a osim lokacija po Splitu i Strožancu pretraživali su i objekte u jednom naselju okolici Trilja, odakle je obitelj osumnjičenog mladića.
U pe...

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....