Dušan Knežević, 36-godišnjak iz Imotskog kojem se na splitskom Županijskom sudu ovih dana primaklo kraju suđenje za silovanje i pokušaj nanošenja teške tjelesne ozljede tada 18-godišnjoj djevojci, nije u utorak ujutro doveden na sud iz zatvora jer je dan prije završio u bolnici nakon što je progutao nekoliko predmeta. A zašto? Zato jer želi izaći na slobodu.
A da bi to postigao, u ponedjeljak je tijekom jutra u svojoj ćeliji progutao nekoliko plastičnih britvica koje su zatvorenicima dopuštene za držanje te navodno i grickalicu za nokte (noktaricu) pa je završio u splitskoj bolnici gdje liječnici tek trebaju odlučiti hoće li ga podvrgnuti operaciji kako bi izvadili te predmete.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....