Mladi grčki nogometaš Christos Kermelides, član trećeligaša Achilleas Farsala poginuo je u stravičnoj prometnoj nesreći na cesti između gradića Larise i Kardise. Iako se još uvijek ne znaju svi detalji nesretni je nogometaš u ranu zoru izgubio kontrolu nad vozilom i zabio se u rasvjetni stup nakon čega se automobil zapalio.
Iako su hitne službe brzo reagirale mladom nogometašu nije bilo spasa. Mediji su potvrdu ovog tragičnog događaja dobili od kluba u kojem je Kermelides igrao, a koji je poslao i sućut obitelji.
Christos Kermelidis, koji je igrao u momčadi AO Phyllos u Karditsi, bio je omiljena ličnost u svom nogometnom okruženju. Vijest o njegovoj smrti izazvala je duboku tugu u lokalnoj zajednici i njegovim prijateljima.
Njegov tim objavio je priopćenje, izražavajući...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....