Više od sportaneočekivani gosti

Kaos u Indian Wellsu, pčele prekinule meč, nikome nije bilo svejedno, Alcaraz je morao pobjeći...

Piše Sport SD
15. ožujka 2024. - 07:31

Mlada Španjolska zvijezda Carlos Alcaraz plasirao se u polufinale Indian Wellsa nakon što je u dva seta bio bolji od Nijemca Alexandera Zvereva (6:3, 6:1).

Bila je to gotovo rutinska pobjeda za Alcaraza, ali obojica tenisača, kao i gledatelji na stadionu i pred malim ekranima mogli su svjedočiti nesvakidašnjim scenama u Kaliforniji - pišu Sportske novosti.

Naime, tisuće pčela spustilo se na glavni stadion, a sudac je u tom trenutku bio primoran prekinuti meč. Nikome definitivno nije bilo svejedno, pogotovo Alcarazu koji je u jednom trenutku pobjegao s terena.

Video pogledajte OVDJE.

AFP

Neki navijači počeli su se također skrivati pred ‘napadom‘, a potom je sudac Lahyani poručio:

- Dame i gospodo, igra je prekinuta zbog invazije pčela.

Otprilike 45 minuta nakon prekida pčelar Lance Davis, koji nije nosio zaštitno odijelo, viđen je kako mirno usisava pčele sa spider-kamere.

Čitava odgoda u konačnici je trajala oko sat vremena.

27. travanj 2024 02:53