Lamine Yamal proteklu je sezonu briljirao u dresu Barcelone, upisao je 18 golova i 25 asistencija.
Za Lamala mnogi vjeruju da je najtalentiraniji proizvod La Masije još od Messija, a sve češće se spominje u kontekstu arogantnog ponašanja i sklonosti luksuzu i zabavama. Nedavno je mlada zvijezda Barcelone proslavila 18. rođendan, zabava za pamćenje, a svi su primijetili veliki broj djevojaka na luksuznoj zabavi.
Španjolska manekenka Claudia Calvo bila je na Yamalovoj rođendanskoj zabavi, otkrila je detalje.
- Zamolili su me da dođem na rođendansku Lamine Yamala. Ponudili su nam između 10 i 20 tisuća eura za dolazak, ali ne znam što su očekivali od nas. Tražili su plavuše s vrlo specifičnim dimenzijama prsa. Mobitele nismo mogle ponijeti telefone, izjavila je Calvo.
U zadnje vrijeme Lamal je sve više na naslovnicama tabloida zbog života van travnjaka, bivši njemački reprezentativac Toni Kroos nedavno je upozorio mladu zvijezdu Barcelone.
- Nogometna karijera nije sprint, već maraton. Uspjeh ne ovisi samo o tome što se događa na travnjaku, već i o stvarima izvan njega. Morate naučiti kako upravljati raznim aspektima života. Vidjet ćemo kako će se u idućih pet ili deset godina Yamal nositi sa situacijama izvan nogometa - izjavio je Kroos.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....