VaterpoloNevjerojatna utakmica

Potop Jadrana usred Poljuda, Jugaši na korak do titule prvaka

Piše Pero Smolčić
20. svibnja 2022. - 20:09

Nevjerojatna utakmica i potop Jadrana usred Poljuda. Jugaši su im očitali lekciju, "razbili" ih u trećoj utakmici finalne serije. Poveli su nevjerojatnih 8:0, nakon dvije četvrtine imali 10:2 i drugu pobjedu u finalu u džepu. Četvrta se utakmica igra u utorak u Dubrovniku.

Jug je opet počeo bolje, s dva gola Fatovića i nekoliko odličnih obrana Popadića eto ih do vodstva od 2:0. U šestoj minuti eto i Benića, gosti vode 3:0. Nisu jadranaši tako iskoristili vjetar u leđa koji je stizao s tribina. Gledatelja više nego cijele sezone, bili su i glasni, atmosfera nabrijana, ali gosti su poveli 3:0. Potom je i Joković realizirao prvog igrača više gostiju za čak 4:0. Otvaranje iz snova za jugaše, a iz noćne more za domaću momčad.

Pozvao je odmah Mile Smodlaka minutu odmora....

19. travanj 2024 15:58