Oslabljeni Jadran u trećem kolu Lige prvaka izgubio od Olympiacosa na Poljudu

Piše Pero Smolčić
13. prosinca 2022. - 19:25

Izgubio je Jadran u trećem kolu Lige prvaka kući od Olympiacosa.

Jadran je bio oslabljen, bez bolesnih Jerka Marinića Kragića i Duje Pejkovića. Golovima Vamosa i Fountoulisa gosti su poveli 2:0. Imao je Jadran do tada dvije prilike s igračem više, obje neuspješne. Realizacija u zadnjim utakmicama nije na pravoj razini. Trećeg igrača više jadranaši su uspjeli pretvoriti u gol, Grke je "otvorio" Delić za 1:2.

Dobro je Jadran "stajao" u bazenu, posebno u obrani, koncentrirano. Urodilo je to i izjednačenjem, gol je za 3:3 u četvrtoj minuti druge četvrtine zabio Burić. Ostao je problem kako se obraniti s igračem manje, Olympiacos je golom Filipovića za 4:3 imao realizaciju igrača više tri od tri. I svaki put brzo, nakon nekoliko sekunda. Sigurni su bili Grci i za 5:3, igrač više č...

19. travanj 2024 04:01