Vaterpololiga prvaka

Obradović i Popadić zaustavili Olympiakos: Jug je prespavao prvo poluvrijeme, ali su u nastavku bili odlični i uzeli sve u Ostiji

16. prosinca 2020. - 20:17

U Ostiji su Jugaši odlično otvorili prve dvije utakmice. Protiv Spandaua 04 u ponedjeljak serijom 8:0 poveli s 9:1, te već pred kraj druge četvrtine razmišljali o utakmicu protiv CN Marseillea protiv kojeg su prvo poluvrijeme dobili s 8:3. Francuski sastav je zaprijetio pred kraj, Jug nastavak nije odigrao najbolje, ali je zaslužio uspjeh. Sad protiv Olympiacosa puno plivanja, puno pogrešaka na početku hrvatskog prvaka. I kod jednih, i kod drugih osjetio se umor. Jugašima je ovo bila četvrta jača utakmica od petka i ogleda protiv Mladosti u Gružu, prve jače utakmice ove sezone.

Olympiacos je vodio s 2:0. Prvi pogodak Jug Adriatic osiguranje postigao je tek nakon jedanaest minuta i 48 sekundi (Obradović, jedan od dvojice Jugaša, koji je bio prvak Europe s Jugom, ali i s Olymp...

20. travanj 2024 01:27