Vaterpolovrijedna pobjeda

Naši se raspucali, od početka je bilo jasno da nam Njemačka ne može parirati, protiv Japanaca nam treba 12 razlike

Piše Ivan Renić
23. lipnja 2022. - 21:36

Hrvatski vaterpolisti uvjerljivo su slavili u drugom kolu protiv Njemačke rezultatom 13:9. Bila je to dominantna predstava „barakuda” i očekivana pobjeda. Ništa se nije prepuštalo slučaju, gol-razlika će biti važna, u odnosu na Japan ili Njemačku, ostaje nam vidjeti.

Raspucani su bili izabranici Ivice Tucka. Lako su dolazili u dobre pozicije za šut. Nisu se Nijemci mogli othrvati našim centrima. U glavnoj ulozi bio je tako Krapić. Dominirao je pred golom i lijepo pogodio dva puta već u prvoj četvrtini. Odvojila se Hrvatska odmah u uvodnim minutama iskoristivši dvije situacije s igračem više.

Bilo je jasno kako nam Njemačka ne može parirati. Šest različitih strijelaca zabijali su golove u dvije četvrtine. Po jedan gol zabili su Nijemci u prva dva perioda, dok je treći z...

25. travanj 2024 03:44