Vaterpolobilo je tijesno

Mornarevci vrh ne daju: protiv KPK-a su upisali i petu pobjedu u petom dvoboju

18. studenog 2020. - 17:52
Nikšsa Stipaničev/Arhiva/Cropix

Vaterpolisti Mornara ne daju vrh. Protiv KPK-a su upisali i petu pobjedu u petom dvoboju te s maksimalnim učinkom drže vodeće mjesto ljestvice.

Bila je to tijesna utakmica u kojoj je rezultat uoči posljednje četiri minute bio izjednačen 9:9, a onda se Mornar odlijepio na nedostižnu razliku. Prvo Uvodić, pa D. Akrap i onda Jakovčević za plus tri na nešto manje od dvije minute prije kraja dvoboja.

Mornar Brodospas – KPK 12:10 (2:2, 2:1, 4:5, 4:2)

Split - bazen SC Poljud. Prva vaterpolska liga, 5. kolo.

Suci: Dragan Štampalija i Tomislav Copić.

Mornar BS: Kordić (9 obrana), Pavić, R. Akrap (1), Ivišić, Vrdoljak (4), Gudurić, Jakovčević (1), Buzdovačić, D. Akrap (2), D. Butić, Uvodić (1), Božan (1), Carev, L. Dužević (2).

KPK: Skokandić (7 obrana), Botica, Duhović, Radovanović, Ban (1), Čale (1), Šegedin (1), Mozara, Šašić, Denoble (1), Matutinović (2), F. Fabris, T. Fabris (4), Čumbelić.

Igrač više: Mornar BS 4/9, KPK 0/7.

Peterci: Mornar BS 1/1, KPK 2/3.

24. studeni 2020 22:12