Vaterpolofinal 8

Loše vijesti iz Beograda: jugaši poraženi nakon drame u zadnjoj četvrtini

2. lipnja 2022. - 22:06

Nisu uspjeli Jugaši uzvratiti Ferencvarosu za poraz u Hannoveru 2019. godine. Opet su pali u četvrtfinalu, te ništa od polufinala. Opet će razigravati za poredak od 5. do 8. mjesta.

Momčad trenera Vjeka Kobešćaka je povela prvi put krajem treće četvrtine. Argyropoulos je naciljao za 10:9, prethodno je Papanastasiou izjednačio na 9:9. Do tad je Jug bio u minusu, debelom na početku. Naime, Ferencvaros je utakmicu otvorio vodstvom 3:0, imao 4:1, 5:2 i 6:3. Imao je i 7:4, 8:5, te 9:7.

Obrana je, pogotovo u prvoj četvrtini, bila loša. Toni Popadić nije uspio zaustaviti niti jedan udarac, ali nije bio ni kriv za niti jedan pogodak. Jedino dobro je bilo što su dva ključna igrača Ferencvarosa vrlo brzo upala u probleme s osobnim pogreškama, Vamos je prvi išao drugi put u kućicu, Varga ...

25. travanj 2024 14:54